Skip to content

“Tüm Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat”

Menu

Eşya depolama hizmeti artık modern bir ihtiyaç halini almıştır. Bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla modern depolarımızla sizlere bu sektörde hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel depolarımızda kişisel eşyalarınız, ev veya ofis eşyalarınızı yada saklamak istediğiniz makine ve çeşitli malzemeler güvenli bir şekilde depolanmaktadır.

Depolama ile ilgili talebiniz bize ulaştıktan sonra bir elemanlarımız eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirir. Firmamızın depolarında eşyanızın depolanmasına karar verirseniz eşyaların çeşitlerine veya değerlerine göre ambalajlama yapılır. Sonrasında dikkatle araca yüklenerek depolarımıza alınır.

Ekspertiz amacı ile gelen elemanımız tarafından eşyaların boyutları ve değeri gibi konulara bakılarak size en uygun fiyat verilecektir. Malzemeleriniz depolarımıza taşınırken yada depolama süresince önce firmamız sonra da anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altındadır.

Eşyalarınız ya da evraklarınız depolanırken boyutlarına ya da maddi değerlerine göre hesaplanarak sigortalandıktan sonra depolanmaktadır.

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

1-Kamera sistemleri ile 7/24 güvenlik
2-Özel Depolar ile Nem ve Rutubetten Koruma-Hijyenik depolar
3-Depolama Sigortası
4-Ekonomik Fiyatlar/Ücretler
5-İstediğiniz Zaman Nakliye ve Depolama
6-Tekli ve Çoklu Depolama Seçimi
7-İsteğe göre Ambalaj ve paketleme,yalıtım
8-Güler yüz ve Tecrübe
9-Avrupa standartlarında temiz ve kaliteli depolar
10-Hızlı Çözümler