Skip to content

“Tüm Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat”

Menu

AMBALAJLAMA

Nakliyat yaptırırken önemli konulardan biri de taşınacak olan eşyaların ağırlığa ve hassasiyete uygun olarak ambalajlanmasıdır.  Özellikle kolay kırılacak eşyalarınızın ve hassas eşyalarınızın mutlaka nakliyat firması tarafından paketlenmesini öneriyoruz.

Arya Nakliyat eşyalarınızı deneyimli elemanları ile dikkatlice paketler ve eşyalarınız için garanti verir.


Şirketimiz bünyesinde evlerde var olan her türlü eşyaların ambalajları özeldir. Deri oturma grupları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılırken açık renk ya da özel kumaşlı oturma gruplarınız için farklı malzemelerle paketlenerek koruma altına alınmaktadır.

Diğer ev eşyaları da her eşyanın kendine özel farklı ambalaj malzemeleriyle paketlenmektedir. Masa Sandalye takımları, Vitrin Gümüşlük Konsol tarzı Ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile paketlenerek muhtemel zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup. Bu malzemelerinizin eşyalara giydirilmesi biçiminde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır.

Eşyaların yeni eve transferi esnasında meydana gelebilecek hatalardan şirketimiz sorumlu olmasından dolayı eşyalarınızn hasar görme muhtemelliğini ambalajlı taşımacılık sayesinde bütünüyle ortadan kaldırmaktadır.

Ambalajlanması gerekli olan ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile güvenli bir biçimde ambalajlıyor ve bu biçimde taşıyoruz. Eşyalarınızın değerini biliyoruz, eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz.

İstanbul Arya Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde. Güveniniz Bizim Mutluluğumuzdur.