Skip to content

“Tüm Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat”

Menu

Fiyatlandırma:

Bir firma elemanımızı size göndererek eşyalarınızın kaplayacağı alan, taşınma programı ve fiyatlandırması hakkında size detaylı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu hizmetten yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi belirtmenizdir.

Fiyat araştırması yapıyorsanız daha hızlı fiyat teklifi almak için buradan fiyat teklif formunu doldurarak anında teklif alabilirsiniz.

Güvence:

Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın kaliteli malzemelerle ambalajlanarak korunmasını sağlıyoruz.

Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ambalajlama:

Nakliyat sektöründe en az 5 yıl deneyimli ve kendi elemanlarımız tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak daima  en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler kullanılmaktadır. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özellikle seçtiğimiz ambalaj malzemelerdir.

Paketleme işlemi titizlikle yapılacak ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz vb. hepsi tek tek ayrı ayrı paketlenerek kırılması ve çizilmesi engellenir. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında büyük bir titizlik sergilenir.

Yükleme:

Eşyalarınızı, yine büyük bir dikkat ve titizlikle aracımıza taşıyarak (gerekli durumlarda asansör kullanılır) yüklüyoruz. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi aşamasında, özellikle yol sathında doğabilecek bir olumsuzluğa meydan vermemek için, araç içi yerleştirme, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Yolculuk:

Yükleme işleminin tamamlanması sonrasında, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde aracımızla yola çıkıyoruz. Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz.

İndirme – Yerleştirme

Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkatli bir şekilde eşyalarınızı araçtan indiriyoruz. Bu işlem sırasında, ihtiyaç halinde diğer taraftan da asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Araçtan indirilen eşyalarınız, bir taraftan yeni evinizde içeriye taşınırken, diğer taraftan da sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemlerini yapıyoruz.

Yerleştirme işlemi sırasında öncelikle, önceden sökülmüş olan mobilyalarınızın montajını yapıyoruz.
Koli içerisinde getirilen eşyalarınız, daha sonradan yerlerinde karışıklığa meydan vermemek için, dilerseniz sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır, dilerseniz personelimiz tarafından belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, bağlantıları yapılarak, çalışır hale getirilir.

Son olarak eşyalarınız incelenir ve herhangi bir tahribat oluşmadığından emin olunur. Firma personellerinin tüm hassasiyet ve dikkatlerine rağmen herhangi bir hasar oluşmuşsa gerekli işlem yapılarak zararınız karşılanmaktadır.

Sonuç:

Arya Nakliyat olarak amacımız, yerleşim stresini en aza indirmek, sizlerin rahat ve huzurlu olabilmenizi sağlamak olduğundan, özellikle yeni evinizin eşya düzeni konusunda firmadan talepleriniz üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu amaçla, olabilecek ek taleplerinizi değerlendirerek yerine getiriyoruz.